خبر خبر

۲۷ مرداد ۱۴۰۱
معاون وزير راه و شهرسازي و مديرعامل شرکت فرودگاهها با بيان اينکه هزينه عوارض مسافري در پروازهاي داخلي بر روي بليت هواپيما هفت هزار تومان و در پرواز هاي خارجي ۳۵ هزار تومان است، گفت: اين نرخ هفت سال است که تغيير نکرده و ما پيشنهاد افزايش اين نرخ به 5 درصد در پروازهاي داخلي و 7 درصد در پروازهاي خارجي را داده ايم.
۲۶ مرداد ۱۴۰۱
معاون وزير، رييس هيات مديره و مديرعامل شرکت فرودگاه‌ها و ناوبري هوايي ايران در پيامي سالروز بازگشت آزادگان سرافراز به ميهن اسلامي را تبريک گفت.
۱۲ مرداد ۱۴۰۱
معاون وزير، رئيس هيات مديره و مديرعامل شرکت فرودگاه‌ها و ناوبري هوايي ايران در حکمي علي اصغر باريکاني را به عنوان مديرکل دفتر مقررات فرودگاهي، مديريت بحران و پدافند غيرعامل منصوب کرد.
۱۲ مرداد ۱۴۰۱
معاون وزير، رئيس هيات مديره و مديرعامل شرکت فرودگاه‌ها و ناوبري هوايي ايران در نشست هم انديشي ارتقاي سطح خدمات به مسافران هوايي، ساماندهي و کاهش تاخيرات پروازهاي داخلي، گفت: ما در صنعت هوانوردي به دنبال برقراري پرواز ايمن و حفظ آرامش مردم در سفر هستيم اما متاسفانه اخبار غير دقيق، باعث سلب اطمينان از مسافران هوايي مي شود.
۱۱ مرداد ۱۴۰۱
معاون وزير، رئيس هيات مديره و مديرعامل شرکت فرودگاه‌ها و ناوبري هوايي ايران در حکمي مهدي نامداري را به عنوان مديرکل دفتر برنامه و بودجه منصوب کرد.
۱۵ مرداد ۱۴۰۱
معاون وزير، رئيس هيات مديره و مديرعامل شرکت فرودگاه ها و ناوبري هوايي ايران در پيامي فرارسيدن تاسوعا و عاشوراي حسيني را تسليت گفت.
۲۹ تير ۱۴۰۱
دومين جلسه کارگروه امدادي بين واحدهاي فرودگاهي و نهادهاي شهري مرتبط با تمرين کامل طرح اضطراري فرودگاه شهداي سبزوار برگزار گرديد.
۲۶ تير ۱۴۰۱
معاون وزير، رئيس هيات و مديرعامل شرکت فرودگاهها و ناوبري هوايي ايران در پيامي فرا رسيدن عيد ولايت را تبريک گفت.
۲۲ تير ۱۴۰۱
معاون وزير، رييس هيات مديره و مديرعامل شرکت فرودگاه‌ها و ناوبري هوايي ايران، در پيامي، هفته حجاب و عفاف و ياد و خاطره شهداي عفت و پاکدامني را گرامي داشت.
۲۲ تير ۱۴۰۱
نخستين جلسه هماهنگي بين واحدهاي فرودگاهي و نهادهاي شهري مرتبط با تمرين کامل طرح اضطراري فرودگاه شهداي سبزوار در سال ١٤٠١ برگزار گرديد.
۱۹ تير ۱۴۰۱
همزمان با فرا رسيدن عيد سعيد قربان و در راستاي ارائه خدمات مطلوبتر به مسافرين و مردم ديار سربداران، طرح توسعه ورودي ترمينال فرودگاه شهداي سبزوار آغاز گرديد.
۱۸ تير ۱۴۰۱
معاون وزير، رئيس هيات مديره و مديرعامل شرکت فرودگاهها و ناوبري هوايي ايران در پيامي فرا رسيدن روز عرفه و عيد سعيد قربان را تبريک گفت.
۱۷ تير ۱۴۰۱
مديرکل فرودگاه هاي استان خراسان رضوي شب گذشته به صورت سرزده از کليه واحدهاي مستقر در فرودگاه شهداي سبزوار بازديد و پيگير مسائل و مشکلات موجود شد.
۱۷ تير ۱۴۰۱
در راستاي ارتقاي سطح علمي و دانش افزايي کارکنان واحد آتش نشاني و هدايت زميني هواپيما در نحوه برخورد و مقابله با حريق هاي احتمالي هواپيما، دوره آموزشي آتش نشان حرفه اي فرودگاهي(١) براي ۱۶ نفر از کارکنان فرودگاه هاي سبزوار و مشهد در محل فرودگاه شهداي سبزوار با موفقيت برگزار گرديد.
۱۳ تير ۱۴۰۱
جلسه پيش بيني هزينه بودجه و اعتبارات در سال ۱۴۰١ فرودگاه شهداي سبزوار با حضور مسئولين واحدها برگزار گرديد
۱۱ تير ۱۴۰۱
معاون وزير، رئيس هيات مديره و مديرعامل شرکت فرودگاهها و ناوبري هوايي ايران، در حکمي مجيد داودي را با حفظ پست سازماني به عنوان دبير و رئيس ستاد اقامه نماز اين شرکت منصوب کرد.
۴ تير ۱۴۰۱
معاون وزير، رئيس هيات مديره و مديرعامل شرکت فرودگاه‌ها و ناوبري هوايي ايران، اکبر حسني باري را به عنوان مديرکل دفتر حراست و امنيت فرودگاهي منصوب کرد.
۱ تير ۱۴۰۱
معاون وزير، رئيس هيات مديره و مديرعامل شرکت فرودگاهها و ناوبري هوايي ايران در پيامي، سي و يکمين سالروز تاسيس اين شرکت را تبريک گفت.
۲۷ خرداد ۱۴۰۱
وزير راه و شهرسازي از اقدام شرکت
فرودگاه‌ها و ناوبري هوايي ايران در اتکا به توان داخلي و فراخوان از شرکت‌هاي دانش‌بنيان فعال در صنعت فرودگاهي و هوانوردي تقدير کرد.
۲۵ خرداد ۱۴۰۱
معاون برنامه‌ريزي، نظارت و امور اقتصادي شرکت فرودگاه‌ها و ناوبري هوايي ايران ضمن اعلام فراخوانِ اين شرکت براي شناسايي شرکت‌هاي دانش‌بنيانِ فعال در حوزه صنعت فرودگاهي و هوانوردي کشور از هدف‌گذاري براي استقرار اکوسيستم پژوهش و فناوري صنعت فرودگاهي و هوانوردي در سال ۱۴۰۱ در اين شرکت خبر داد.