خوش آمدید — امروز جمعه ۳۱ شهریور ۱۳۹۶
مشاهده خبر

برگزاری جلسه ارزیابی اجرای مانور طرح اضطراری فرودگاه سبزوار

تاریخ ارسال: یکشنبه ۹ آبان ۱۳۹۵
کد: 1006764
بازدید: 287

جلسه ارزیابی اجرای مانور کامل طرح اضطراری فرودگاه سبزوار در سال 1395برگزار شد.

در این جلسه که با حضور معاونت استاندار و فرماندار ویژه شهرستان سبزوار، ریاست فرودگاه سبزوار و جمعی از مسئولین شهرستان و فرودگاه برگزار گردید، روند اجرای مانور کامل طرح اضطراری فرودگاه سبزوار که در تاریخ هفتم شهریورماه سال جاری برگزار شده بود مورد بررسی و تحلیل قرار گرفت.

علی اصغر روشن بین ضمن خیرمقدم به مدعوین این جلسه ، در مورد لزوم برگزاری اینگونه مانورها در سطح فرودگاه های کشور توضیحاتی را ارایه دادند، وی در ادامه در رابطه با نقاط  قوت وضعف اجرای این مانور در فرودگاه سبزوار توضیحاتی را به اطلاع حاضرین در جلسه رساندند.

در ادامه جلسه برادران معاونت استاندار و فرماندار ویژه شهرستان سبزوار ضمن تشکر از ریاست و پرسنل فرودگاه و همچنین کلیه ارگان های مرتبط با اجرای این طرح ، در رابطه با چهارچوب قوانین مدیریت بحران در شهرستان ها و مدیریت صحیح در جهت بکارگیری توانایی های این مدیریت توضیحاتی را دادند، وی در ادامه صحبت های خود برگزاری اینگونه جلسات را در سطح شهرستان مفید و گامی موثر در جهت شناسایی و رفع نقاط ضعف دستگاه های اجرایی در مقابله با بحران دانست.

گفتنی است در پایان این جلسه تقدیر نامه هایی به رسم یادبود وتشکر از زحمات دست اندرکاران برگزاری مانور کامل طرح اضطراری در فرودگاه سبزوار اهدا گردید.