خوش آمدید — امروز جمعه ۳۱ شهریور ۱۳۹۶
مشاهده خبر

رشد 93 درصدی اعزام و پذیرش مسافر از فرودگاه سبزوار در تعطیلات نوروزی

تاریخ ارسال: شنبه ۲۱ فروردین ۱۳۹۵
کد: 1005708
بازدید: 576

 

 

 

 

 

 

 

 

مهندس علی همتی رئیس فرودگاه سبزوار اعلام نمود: در ایام تعطیلات نوروزی امسال تعداد 1665 نفر مسافر با تعداد 20 پرواز مسافری از طریق فرودگاه سبزوار اعزام وپذیرش شدند، این آمار در مقایسه با مدت زمان مشابه در سال قبل نشان از رشد 93 درصدی در جابجایی مسافر و همچنین رشد 82 درصدی در تعداد پرواز انجام گرفته می باشد که نوید بخش شروعی خوب برای سال جاری می باشد.

 

در ادامه ایشان اضافه نمود: در اوایل سال گذشته به دلیل مشکلاتی که در ناوگان هواپیمایی شرکت فعال در فرودگاه سبزوار بوجود آمده بود، این فرودگاه با چالش جدی در خصوص پرواز های مسافری مواجه شد و در حدود دو ماه  هیچ پرواز مسافری در فرودگاه انجام نمی شد که با پیگیری های صورت گرفته این مشکلات مرتفع و پرواز های مسافری با دو شرکت هواپیمایی برقرار گردید.

 به رغم تمامی مشکلات در سال 1394 در مجموع تعداد 14209 نفر مسافر با 204 پرواز مسافری از طریق فرودگاه سبزوار اعزام و پذیرش شدند.

شایان ذکر است طبق برنامه ریزی صورت گرفته، در نیمه اول سال جاری فرودگاه سبزوار با هشت پرواز رفت و برگشت در ایام هفته در روز های شنبه، دوشنبه، سه شنبه و چهارشنبه هر هفته با دو شرکت هواپیمایی ماهان و آسمان آماده ارائه خدمت به مسافرین عزیز در مسیر تهران - سبزوار - تهران می باشد.